
Ортопедический матрас Sleep&Fly SF COMBY NEW 80х200
от 6 767 ₴
- Под заказ
Отправка с 16 мая 2026- +380 (96) 770-34-64Kievstar
- +380 (99) 542-13-70Vodafone
Ортопедический матрас Sleep&Fly SF COMBY NEW
· Ширина, см 70,80,90,120,140,150,160,180,200
· Довжина, см 190,200
· Навантаження 150 кг
· Висота, см 21 см
· Тип матрацу Безпружинний
· Тип чохла Незнімний
· Тканина чохла Жаккард
· Наповнювач Ортопедична піна,Піна Memory Foam
· Наповнювач №2 Піна Orthoflex
· Наповнювач №3 Синтепон
· Євроборт з піни по периметру Відсутній
· Рекомендований термін експлуатації 10 років
· Гарантія 3 роки
· Жорсткість 4/5
· Унікальні властивості Ефект "зима/літо". ефект 2в1
· Тип матраца Безпружинний
Наполнение:
Тканина жаккард із мікрофіброю підвищеної міцності
Синтепон
Натуральна вовна
Спанбонд
Піна Memory Foam
Піна Orthoflex
Спанбонд
Натуральна бавовна
Синтепон
Тканина жаккард із мікрофіброю підвищеної міцності
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ЕММ |
| Страна производитель | Украина |
| Форма матраса | Прямоугольный |
| Тип матраса | беспружинный |
| Размер матраса, см | 70х190 |
| Высота | 21 см |
| Эффект "Зима - Лето" | Да |
| Ортопедические свойства | Да |
| Анатомические свойства | Да |
| Гарантийный срок | 18 мес |
| Размеры матраса | |
| Длина | 70 см |
| Ширина | 190 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Размер | 80х200 |
- Цена: от 6 767 ₴




