
Ортопедический матрас Take&Go SLIM ROLL
от 4 028 ₴
- Под заказ
Отправка с 15 мая 2026- +380 (96) 770-34-64Kievstar
- +380 (99) 542-13-70Vodafone
Ортопедический матрас Take&Go SLIM ROLL
Новинка и Хит продаж скрученный матрас
· Ширина, см 70,80,90,120,140,150,160,180,200
· Довжина, см 190,200
· Навантаження 110 кг
· Висота, см 15 см
· Тип матрацу Безпружинний
· Тип чохла Незнімний
· Тканина чохла Стрейч
· Наповнювач Ортопедична піна
· Наповнювач №2 -
· Наповнювач №3 -
· Євроборт з піни по периметру Відсутній
· Рекомендований термін експлуатації 10 років
· Гарантія 3 роки
· Жорсткість 4
· Унікальні властивості Скручений матрац у вакуумному пакуванні (можливе замовлення в розгорнутому вигляді).
Ефект «зима/літо»
· Тип матраца Безпружинний
Тканина - стрейч; Синтепон; Натуральна бавовна; Ортопедична піна Ergoflex; Натуральна вовна ; Синтепон; Тканина - стрейч
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ЕММ |
| Страна производитель | Украина |
| Форма матраса | Прямоугольный |
| Тип матраса | беспружинный |
| Размер матраса, см | 70х190 |
| Высота | 15 см |
| Эффект "Зима - Лето" | Да |
| Ортопедические свойства | Да |
| Анатомические свойства | Да |
| Максимально допустимая нагрузка на 1 спальное место | 110 кг |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Размеры матраса | |
| Длина | 70 см |
| Ширина | 190 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Размер | любой на заказ |
- Цена: от 4 028 ₴






