
Беспружинный матрас Evolution AMBITION
от 10 693 ₴
Показать оптовые цены- Под заказ
- Оптом и в розницу
- Код: Evol-02
Отправка с 07 мая 2026- +380 (96) 770-34-64Kievstar
- +380 (99) 542-13-70Vodafone
Беспружинный матрас Evolution AMBITION
· Ширина, см: 70,80,90,120,140,150,160,180,200
· Довжина, см: 190,200
· Навантаження: Необмежене
· Висота, см: 21 см
· Тип матрацу: Безпружинний
· Тип чохла: знімний
· Тканина чохла: Стрейч
· Наповнювач: Ортопедична піна
· Наповнювач №3: Комфортна піна
· Євроборт з піни по периметру: Відсутній
· Рекомендований термін експлуатації: 10 років
· Гарантія: 18 місяців
· Жорсткість: 4
· Тип матраца: Безпружинний
- Чохол, що знімається, з антибактеріальним просоченням і системою Thermo Balance
- Піна Relax Foam ;
- Комфортна піна;
- Ортопедична піна Ergoflex високої щільності
- Комфортна піна
- Піна Relax Foam
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ЕММ |
| Страна производитель | Украина |
| Форма матраса | Прямоугольный |
| Тип матраса | беспружинный |
| Размер матраса, см | 70х190 |
| Высота | 21 см |
| Ортопедические свойства | Да |
| Анатомические свойства | Да |
| Гарантийный срок | 18 мес |
| Спальный размер | Односпальный |
| Степень жесткости матраса | |
| Сторона матраса 1 | средней жесткости |
| Размеры матраса | |
| Длина | 190 см |
| Ширина | 70 см |
- Цена: от 10 693 ₴




