
Дивани для ресторану спинка з ґудзиками замовити в виробника
від 5 700 ₴/пог.м
Показати оптові ціни- Під замовлення
- Оптом і в роздріб
- Код: 8-748
Відправка з 18 квітня 2026- +380 (96) 770-34-64Kievstar
- +380 (99) 542-13-70Vodafone
Один із найважливіших складників успіху закладу, чи то невеликий кафе, чи то елітний ресторан — це правильно підібраний інтер'єр, включно з м'які меблі, як-от: кутові дивани, модульні дивани та крісла. Це створить затишну атмосферу, а кутовий диван — улюблене місце для відпочинку та перебування відвідувачів. Для багатьох людей похід до ресторану, не просто чергового приймання їжі. Вони хочуть приємно провести час у гарному місці. Тому важливо, щоб уся меблях, зокрема дивани для барів, пуфи, стільці та дивани для ресторану та кафе, були зручними та створювали атмосферу комфорту та затишку. Ми пропонуємо Вам широкий асортимент м'яких меблів для ресторанів, барів, клубів, готелів. У нас Ви можете замовити дивани та крісла для сучасних кафе та готелів, а також ми виготовляємо на замовлення модульні кутові дивани для барів, кафе та ресторанів гуртом і в роздріб, будь-яких нестандартних розмірів.
Колір і матеріал для оббивки ресторанних і барних м'яких меблів Ви можете самостійно підібрати з наявних у нас зразків (більш ніж 500 варіантів). Консультації наших фахівців допоможуть Вам зробити правильний вибір. Ми робимо тільки якісну, з екологічно чистих матеріалів, меблі для ресторанів. Ми якнайшвидше виготовимо та доставимо меблеві меблі, що цікавлять Вас! Також за докладнішою інформацією Ви можете звернутися до нас за телефонами зазначений на сайті.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | DOICHMAN |
| Країна виробник | Україна |
| Вид м'яких меблів | диван |
| Форма дивана | лінійний (прямий) |
| Кількість посадочних місць | 2 |
| Матеріал каркасу | натуральне дерево |
| Тип опор | Ніжки |
| Колір | Бежевий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 1200 мм |
| Глибина | 600 мм |
| Висота | 800 мм |
| Висота сидіння | 450 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Обивний матеріал | штучна шкіра |
- Ціна: від 5 700 ₴/пог.м





