
М'який куточок на кухню з каретною стяжкою "Честер" (під замовлення)
від 17 700 ₴
Показати оптові ціни- Під замовлення
- Оптом і в роздріб
- Код: 03-701
Відправка з 17 травня 2026- +380 (96) 770-34-64Kievstar
- +380 (99) 542-13-70Vodafone
М'який куточок на кухню з каретною стяжкою "Честер" (під замовлення) від виробника Doichman.
Класична піковка в стилі Честерфілд викладається майстром повністю в ручну.
Опис моделі
Кухонний куточок "Честер" - классика меблевого дизайну для вашої кухні або їдальні.
Модель виготовляється на замовлення у будь-яких розмірах, тканинах та конфігураціях.
Комфорт, довговічність та стиль - основні переваги мяких меблів від виробника в Україні DOICHMAN.
Переваги моделі
Виготовлення за індивідуальними розмірами
Міцний та витривалий каркас з дерева
Понад 500 варіантів якісних тканин та кольорів
Ніши (ящики) з Ламінованого ДСП
Рівномірне наповнення та комфортна посадка
Зручні та м'які сидіння
Можливість додавання ніші чи спального місця
Сучасний дизайн та акуратне пошиття
Преміальні матеріали та довгий термін служби
Гарантія від виробника понад 3 роки
Індивідуальне виготовлення
Ми створюємо Кухонні Уголки відповідно до побажань клієнта:
обирайте розміри, жорсткість, тканину, тип підлокітників, ніжок, форму спинки та додаткові функції. Кожен виріб - унікальний і повністю ручної роботи.
Характеристики:
Тип товару: Кухонний Уголок
Призначення: Для Кухні, Для Столової, Для Балкону, Для Лоджії, Для Офісу, Для HoReKa, Для сауни та бані
Стандартний розмір: 1200х1800мм. Глибина 600 мм. Загальна висота 850мм, висота посадки 450мм.
Зміна розміру: можлива зміна висоти, глибини, ширини та будь-який нестандартний розмір
Виготовлення: На замовлення
Матеріали каркаса: Дерево, дерев’яний брус + ламіноване ДСП
Матеріал Оббивки: Будь-яка тканина, екошкіра або натуральна шкіра з каталогу за посиланням — оббивні матеріали.
Наповнення: ППУ / високоеластичний пінополіуретан / синтепон/ комбіноване
Спальне місце: г.р. 1650х1000мм
Механізм тарнсформації: - дельфін
Ніши для зберігання: Є (одна ніша)
Ніжки: пластик 30мм (або на вибір будь-які)
Підлокотники / Карго: Опціонально (на замовлення)
Гарантія: 18-36 місяців
Виробник: DOICHMAN
Доступні опції:
Ніша для речей
Спальне місце (односпальне або півтора спальне)
Додаткові спинки (кутові, бокові)
Вибір наявності та форми підлокітників (з нішею / карго)
Вибір форми та матеріалу ніжок (метал, дерево, пластик)
Антивандальні тканини, звичайні та преміальні матеріали
Декоративні подушки або декоративні елементи (за бажанням)
Матеріали та наповнення
Для виготовлення використовуються високоякісні та витривалі водовідштовхувальні тканини, а також якщо у вас є домашні улюбленці тканини «антикіготь»: велюр, мікрофібра, букле, шеніл, рогожка, екошкіра або натуральна шкіра.
Надійний та довговічний дерев’яний каркас. Каркас посилений дерев’яним брусом. Для ящиків та ніш в середині диванів використовується ламіноване ДСП.
Наповнення сидінь і спинки формується шарами. Високоеластичний ППУ та синтепон, що забезпечує комфорт і довговічність.
Доставка та гарантія
Виготовлення: 10-25 робочих днів в залежності від загрузки виробництва та наявності електроенергії.
Відправка по всій Україні та за її межі за рахунок замовника.
Підйом та монтаж по Києву - за бажанням
Гарантія до 3 років
Доповніть інтер'єр стильними пуфами з каретною стяжкою, виконаними в тому ж дизайні, що і куточок.
Часті запитання (FAQ)
Чи можна змінити розміри?
Так, виготовлення індивідуальне.
Чи можна обрати тканину?
Так, доступно понад 500 варіантів.
Чи робите нішу або спальне місце?
Так, будь-яка конфігурація можлива.
Яка гарантія?
Від 12 до 36 місяців.
Чи є доставка по Україні?
Так, відправка в будь-яке місто України та за її межі будь-яким підходящим вам перевізником.
Більше варіантів оббивки ви можете побачити та вибрати в нашому офісі.
Можливе виготовлення прямого дивана, П-подібного дивана, крісел, пуфів, декоративних подушок у комплекті до куточка.
Гарантія на м'які меблі з законодавства 18 місяців. Висока якість наших м'яких меблів забезпечить надійну експлуатацію більш ніж 3 роки.
Вартість вказана за кухонний диван в 1 категорії оббивного матеріалу в стандартному розмірі.
Наша компанія виготовляє великий модельний ряд кухонні куточки в Україні від виробника. В асортименті різні моделі куточків і диванів на будь-який найвишуканіший смак, лавки, кухонні куточки зі спальним місцем і додатковими подушками, з підлокітниками й без.
Також є можливість виготовлення додаткових пуфики або банкетки для Вашого куточка.
Докладніше на будь-яке питання Вам дадуть відповідь по одному з контактних телефонів. З радістю чекають Ваших замовлень (063)3642720.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DOICHMAN |
| Країна виробник | Україна |
| Тип меблів | диван |
| Сторона кута | лівий, правий |
| Розкладне спальне місце | Так |
| Наявність короба для зберігання | Так |
| Колір (відтінок) меблів | Синій, Фіолетовий, Бузковий |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Категорія оббивної тканини | 1 категорія |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | натуральне дерево, ламінована ДСП |
| Габаритні розміри куточка | |
| Довжина куточка | 1800 мм |
| Глибина куточка | 600 мм |
| Висота куточка з урахуванням спинки | 850 мм |
| Висота сидіння кутового дивана | 450 мм |
- Ціна: від 17 700 ₴



